Royal life
Sveiki atvykę į " Karališkajį gyvenimą" .Forumas visai šviežias, todėl narių laaabai laukiam!
Royal life
Sveiki atvykę į " Karališkajį gyvenimą" .Forumas visai šviežias, todėl narių laaabai laukiam!
Royal life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Royal life

Give me a crown. I wanna be a princess
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ištrinti vartotojai

Go down 
+5
Prince Alexander
Kate Middleton
Princess Anna
Princess Elizabeth
Prince William
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Princess Elizabeth
For some, a beautiful, others poorly. For some, the lifts, the other too low. For some sweet, ot
Princess Elizabeth


Mano pranešimai : 593
Reputacija : 2
RPG esu nuo : 2011-04-30
Miestas : Braitonas

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 8:00 am

;)
Atgal į viršų Go down
Kate Middleton

Kate Middleton


Mano pranešimai : 4394
Reputacija : 3
RPG esu nuo : 2011-01-01

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 8:02 am

pasilieki?
Atgal į viršų Go down
Princess Elizabeth
For some, a beautiful, others poorly. For some, the lifts, the other too low. For some sweet, ot
Princess Elizabeth


Mano pranešimai : 593
Reputacija : 2
RPG esu nuo : 2011-04-30
Miestas : Braitonas

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 8:03 am

Na...
Trinuosi.


Paskutinį kartą redagavo Princess Elizabeth, Pen. 05 13, 2011 7:04 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Princess Anna
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Princess Anna


Mano pranešimai : 582
Reputacija : 4
RPG esu nuo : 2011-04-30
Miestas : Londonas

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 9:06 am

Princess Elizabeth rašo:
Princess Anna rašo:
Kate Middleton rašo:
as nesuprantu kas cia darosi? ir kam registruojasi, jei paskui jau trinti reikia? is anksto apsispresk, ar tikrai galesi vaidinti, ir butu tave forume kuriame uzsiregini....tai negi tau cia nepatiko? jei butinai is sito frm uzsitrini..
Nu jo visiskai pritariu
Taip pat visiškai pritariu.
Nu Elizabeth siaip tu jau antra karta nori trintis,cia floodinam,del nieko,va maciau lygtai pritarei ka Kate parase,o pati ta pati darai.
Atgal į viršų Go down
Princess Ariel

Princess Ariel


Mano pranešimai : 103
Reputacija : -2
RPG esu nuo : 2011-05-04

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 6:25 pm

Nu taip
Atgal į viršų Go down
Princess Elizabeth
For some, a beautiful, others poorly. For some, the lifts, the other too low. For some sweet, ot
Princess Elizabeth


Mano pranešimai : 593
Reputacija : 2
RPG esu nuo : 2011-04-30
Miestas : Braitonas

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 7:04 pm

Anna-Nori,kad išsitrinčiau,trinuosi.
Patenkinta?
Atgal į viršų Go down
Princess Anna
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Princess Anna


Mano pranešimai : 582
Reputacija : 4
RPG esu nuo : 2011-04-30
Miestas : Londonas

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 7:24 pm

Va matai kokia tu karstakose?
Nezinau kaip tavo charakteri reik perprast,kaip mazo vaiko...
Beje Admin man rods turi pilna teise istrint mus,nes mes jau cia prifloodinom,oj,oj,oj
Atgal į viršų Go down
Princess Ariel

Princess Ariel


Mano pranešimai : 103
Reputacija : -2
RPG esu nuo : 2011-05-04

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 8:07 pm

Nu bet Elizabeth kelinta karta sakai kad triniesi... Viena karta sakai triniesi paskui nebesitrini paskui ir vėl triniesi paskui nebesitrini... Tai galutinai nesitrink
Atgal į viršų Go down
Princess Katherine
Three words, eight letters, say it and I'm your's..;*
Princess Katherine


Mano pranešimai : 1117
Reputacija : 0
RPG esu nuo : 2011-01-15

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 9:39 pm

Dieve mano, jum dėmesio trūkumas, kad čia trinates kas 5 minutes?
Nebenorit būt čia, tai nebesilankykit, bet kadangi tikrai dėmesio trūkumas, tai ir rašot į šitą tema ir dar lankotės, kad tik galėtumėt šitoj temoj ginčitis su kitais..
Ždž..

Atgal į viršų Go down
Kate Middleton

Kate Middleton


Mano pranešimai : 4394
Reputacija : 3
RPG esu nuo : 2011-01-01

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 10:01 pm

bet istikruju, tam ir yra skirtos admines, o cia suleke visi ir floodina, tai kam jus manote yra skirtas floodas? jus galvojate kad tik del vaizdo stovi? cia jus atejote vaidinti, o ne floodinti, juk admines tam ir yra, kad padetu paasiskinti, suprasti ar seip kazka ko praso, ar kaip dabar pakalbeti ar panasei...tai trinasi, tai nesitrina...nesuprantu jau as..
Atgal į viršų Go down
Kate Middleton

Kate Middleton


Mano pranešimai : 4394
Reputacija : 3
RPG esu nuo : 2011-01-01

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 10:04 pm

Ariel, Anna-aciu uz pagalba, bet ne jus estae adminai, mes adminai, o jus cia tik prifludinote, ir tai nieko gero nepadarete
Atgal į viršų Go down
Princess Ariel

Princess Ariel


Mano pranešimai : 103
Reputacija : -2
RPG esu nuo : 2011-05-04

Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 11:31 pm

Na bet ta Princess Elizabeth galutinai neapsisprendzia
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ištrinti vartotojai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ištrinti vartotojai   Ištrinti vartotojai - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ištrinti vartotojai
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Royal life :: Sveiki atvykę :: Svarbu-
Pereiti į: